Eryıldız Yapı Dekorasyon | Hakkımızda
13383
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-13383,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Hakkımızda

ERYILDIZ YAPI DEKORASYON

1999 yılında fikir olarak kökleri atılan ERYILDIZ YAPI İZMİR BANYO VE MUTFAK DEKORASYON firması 2001 yılında Faruk Yıldız önderliğinde İZMİR de ALÜMİNYUM DOĞRAMA VE PVC DOĞRAMA ile faaliyete başladı.

 

2004 yılında İZMİR de AMERİKAN SIDING DIŞ CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ ile hizmet yelpazesi ilk kez büyüme gösterdi. Aynı yılda İZMİR de MOBİLYA DOĞRAMA atölyesi açılarak sektöre farklı ve iddaalı bir seçenek sunuldu. Firma 2009 yılında inşaat sektöründe müteahhitlik hizmeti veremeye başladı. İZMİR de KOMPLE TADİLAT ve DEKORASYON hizmeti vererek 2010 yılında tecrübeyi işe aktarma ve genişleyen hizmet yelpazesi ile özgün yerini aldı. 2014 yılında Faruk Yıldız vefat etmesi ile şirketin hizmet sorumluluğunu oğlu Talip Yıldız üstlenmiştir.

 

İzmir de bir atölye olarak faaliyete başlamış olan firma, artan üretim miktarı ve genişleyen müşteri portföyü ile zaman içerisinde MUTFAK VE BANYO DEKORASYONU, MOBİLYA DEKORASYONU, ALÜMİNYUM PVC DOĞRAMA, PREFABRİK EV VE MÜTEAHHİTLİK HİZMETLERİ, AMERİKAN SİDİNG DIŞ CEPHE KAPLAMA SİSTEMLERİ, GÖLGELEME SİSTEMLERİ, AHŞAP PANEL KAPI, LAMİNANT PARKE, PANJUR VE CAM BALKON hizmetleri sunarak sektöründe kurumsal yerini almıştır.

 

Ege bölgesinde ve özellikle İzmir de oluşturduğu hizmet ağıyla bireysel hizmet vermenin yanı sıra firma, otel,hastahane, ofis, cafe, vb iş yerlerine toplu olarak ürün ve hizmet yetiştirme çabalarını hızla sürdürmektedir. İZMİR ERYILDIZ YAPI MUTFAK VE BANYO DEKORASYON tesisi, modern makine parkı ve tecrübeli kadrosuyla günümüzde ve gelecekte ev ve iş yerlerinizin mobilya ve dekorasyon ihtiyaçlarında önemli bir yer edinecek ve keyif dolu bir yaşam sürmenize katkı sağlayacaktır.

ADIM ADIM

İşimizi ciddiye alıyor ve profesyonel çözümler sunuyoruz

ANAHTAR TESLİM HİZMET

 • 01 KEŞİF

  Ürün yada hizmetin yapılacağı yerde gerekli ölçü ve bilgilerin tespit edilmesi.

 • 02 PLANLAMA

  Ölçü ve özelliği tespit edilen yere uygun hizmet yada ürünlerin planlanması, projelendirilmesi.

 • 03 ÜRETİM

  Planlama sonrası üretim yapılması ve hizmetlerin sürdürülmesi.

 • 04 MONTAJ

  İş yapılacak alanda ürün montaj ve hizmet işlerinin tamamlanması.

 • 05 TESLİMAT

  Temiz, sorunsuz ürün ve hizmet teslimatı.